PVC LOGI

Plastmasas logi tiek uzskatīti par skaistāko un modernāko stiklojuma versiju. Jūs varat vai nu izvēlēties klasisko balto versiju, un izvēlēties interesantu krāsu shēmu jūsu interjerā vai pievienot īpašu eleganci ar profilu simulē grezns mežus: ozols, riekstkoks, dižskābardis, osis. Neapšaubāma priekšrocība plastikāta logiem ir tā, ka tie nezaudē savas estētiskās īpašības ar izmantošanu gadiem (protams, ar nosacījumu, ka jums izvēlēties no loga kvalitāti pierādīts uzņēmums). Sniega balta krāsa un spīdums paliks uz ilgu laiku, bez lielas piepūles par to, jo plastmasa profils nav dzeltens, un ir ļoti viegli aprūpi: dažas minūtes kļūst tīra gan iekšpusē, gan ārā. Koka logiem netiek pielietotas krāsas, izmēru un citas garlaicīgas procedūras. Pat smagas krievu ziemas neradīs plastmasas konstrukciju bojājumus, tās paliks tikpat stingras, uzticamas un pievilcīgas. Ja vēlaties krāsu versiju vai dizains “zem eglītes”, tad būt pārliecināti, ka šis produkts kalpos jums uzticīgi daudzus gadus, nezaudējot savas īpašības, un krāsa paliks tā, kāda bija pirmā diena lietošanai.

REHAU EURO 70

Piecu kameru profilu sistēmu REHAU EURO 70 var saukt par modernu logu standartu. Tas ir tieši variants, kad ir viss, kas nepieciešams un pietiekamā daudzumā. REHAU EURO 70 profila logi apvieno skaņas izolāciju, troksni un aizsardzību pret putekļiem, lielas enerģijas taupīšanas īpašības un elegantu izskatu. 70 mm montāžas dziļums un piecu kameru konstrukcija nodrošina augstas pretestības vērtības siltuma vadāmībai. REHAU EURO 70 ir universāla profilu sistēma. Tās konstrukcija un enerģijas taupīšanas īpašības ļauj izgatavot visu veidu metāla un plastmasas konstrukcijas.

ALUPLAST IDEAL 4000

Priekšrocības PVC logu sistēma IDEAL 4000® 5-kameru profilu sistēma ir pieejama uzstādīšanai stiklojuma līdz 41 mm pie standarta siltuma pārneses koeficienta rezistenci RQ = 0,77 m2 • K / W skaņas izolācijas klasei 4 (45 dB)
dažādas formas: rāmji, logu vērtnes, vērtnē ārējo un iekšējo diametru ir iespējams uzstādīt sistēmu ventilāciju (REGEL-Air) piemērots vitrāžu stiklojumam, ir iespējama plombas nomaiņa PVC logi IDEAL 4000 sistēma ir aprīkota ar atbilstošiem piederumiem garantē aizsardzību pret ielaušanos ir pieejams dažādās krāsās.

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO – jauna profila sistēma, kas ļauj jums padarīt logus par 50% siltāk nekā parasti. REHAU SYNEGO profils ir 7 kameru siltumizolācijas sistēma ar siltuma pārneses pretestības koeficientu 1,0 m2 ° C / W. Kombinācijā ar siltu, energoefektīvu stikla paketi, konstrukcijas siltuma pārneses pretestības koeficients būs līdz 1,51 m2 ° C / W. Profila sistēmai REHAU SYNEGO ir paaugstināta aizsardzības klase pret salauzšanas klasi WK-3 (A). REHAU SYNEGO profils ir videi draudzīgs produkts, kas atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Konstrukcijas no šī profila ir sertificētas un apstiprinātas uzstādīšanai medicīnas un bērnu iestādēs.