Bezrāmju stiklojums

Stikla starpsienas ļauj efektīvi sadalīt biroja un iekštelpu telpas, nodrošinot dienasgaismas piekļuvi visām iekštelpu telpām. Stikla starpsienu izmantošana noved pie tā, ka tad, kad vizuāli mazs izmērs, istaba šķiet daudz lielāka. Diezgan bieži stikla starpsienās spoguļa paneļi tiek izmantoti, lai palielinātu šo efektu. Tādējādi stikla starpsienas rada komfortablus dzīves un darba apstākļus. Stikla starpsienas var būt vai nu tiešias vai sarežģītas formas (izliekumā izmanto krāsotu stiklu), un ietver dažādas durvis (svārstāmas, šūpojošas vai bīdāmas) no rūdīta stikla. Jebkurš interjers var tikt dekorēts ar stikla starpsienām dažādu piederumu, dažādu stikla un dažādu uzstādīšanas iespēju dēļ.
Stikla starpsienās tiek izmantots caurspīdīgs un tonēts stikls, tāda stikla nodalījuma gaismas caurlaidības spēja var būt citāda. Izmantojot elektro hromisko stiklu, ir iespējams iegūt stikla starpsienu ar mainīgu pārredzamības pakāpi. Ja šādam stikla nodalījumam tiek uzlikts spriegums, tas kļūst pilnīgi necaurspīdīgs. Stikla starpsienās izmantotais stikls ir rūdīts stikls vai triplekss (laminēts stikls), kas ir īpaši spēcīgs un uzticams. Neparedzētu apstākļu gadījumā stiprais rūdīts stikls stikla šķērssijā tiek sadalīts daudzos mazos fragmentos, kas nevar kaitēt personai. Droši un izturīgi materiāli no alumīnija tiek izmantoti kā stiprinājumi stikla starpsienās.
Daudziem uzņēmumiem stikla starpsienas ir ne tikai iespēja sadalīt biroja telpas, bet arī attēla un mūsdienu darba stilu.