Alumīnija logi, durvis, fasādes

Reynaers CS 77

Optimāla drošība un komforts

Koncepcijas sistēma ® 77 ir termiski izolēta logu sistēma, kas atbilst visaugstākajām prasībām attiecībā uz siltumizolācijas, izturību un drošību. Indikators izolācija (Uf) sistēmai, ar standarta loga atvēršanu tiek samazināts līdz 1,6 W / m²K. Unikālais sistēmas dizains padara to ideāli piemērotu stikla pakešu logiem. CS 77 sistēma kā materiāls saņēma Šveices Minergie® sertifikātu.

Šādas operētājsistēmas funkcijas, piemēram, izolācijas, hermetizācijas un ūdens, kā arī ložu necaurlaidīgām un ugunsdrošām variantiem atbilst visstingrākajām Eiropas standartiem. Turklāt logi ir izgatavoti no CS 77 sistēmas dažādās versijās atbilst līmeņu aizsardzību pret hakeru no 2. un 3. klasēm, kas padara materiālu i ļoti drošu. Lietošanai kombinācijā ar dažādiem arhitektūras stila ēkas sistēmas ir pieejami dažādi modeļi: funkcionālās, renesanses un slēpts reizes.

CS 77 sistēma nodrošina pilnu risinājumu klāstu visiem logiem, kuri tiek atvērti un izlaisti. Iespējamās kombinācijas loga dizainu CS 77 durvju sistēma, tāda paša veida, bīdāmo sistēmu CP 130/155 un ventilācijas elementiem Ventalis padara to ļoti universāls visiem būvniecības veidiem, pat ar augstākajām drošības prasībām.

Reynaers CS 86-HI

Liela enerģijas taupīšana

Koncepcijas sistēma ® 86-HI ir termoizolēta logu sistēma iekšējai atvēršanai. Materiāls atbilst visaugstākajām prasībām attiecībā uz izolāciju, drošību un izturību. Drošu profilu un daudzkameru termālo tiltu kombinācija nodrošina izcilu izturību un uzlabotu ūdens un gaisa necaurlaidību. Sistēma ir ideāli piemērota stikla pakešu logiem. Koeficients siltumvadītspēja (Uf) sistēmas tiek samazināts līdz 1,2 W / m²K ar parasto logu struktūru. Tas padara materiālu par vienu no visefektīvākajiem energotaupības ziņā. CS 86 sistēma ir ieguvusi Šveices energoefektivitātes sertifikātus Minergie® un Minergie-P® materiāliem. Attiecībā uz drošību, CS 86-HI sistēma nodrošina aizsardzību pret ielaušanos 2. un 3. klasi, kas garantē visaugstāko drošības līmeni.

Reynaers MasterLine 8

Izveidots speciālistiem

Masterline 8 – unikāla jauna logu sistēma, kas apvieno bezgalīga dizaina iespējas ar visaugstāko-in-klases siltumizolāciju, gaisa un ūdens izturība, kā arī likmi ražošanu. Šī jaunā novatoriskā sistēma paver nākotni Reynaers partneriem un klientiem. MasterLine 8 sistēma atbilst profesionāļu prasībām, kurām ir lieliska veiktspēja, izturība, komforts un uzticamība. Šī jaunā novatorisko risinājumu pakete logiem atspoguļo pašreizējās arhitektūras tendences, lai maksimāli palielinātu dienas gaismu, piedāvājot izcilus izolācijas līmeņus.

MasterLine 8 ir 3 dažādi izolācijas līmeņi, piedāvājot risinājumus mājām ar augstu izolāciju, māju ar zemu enerģijas patēriņu un pat ar pasīvām mājām. Šie dažādie siltumizolācijas līmeņi tiek sasniegti, izmantojot jaunus un “gudrus” materiālus. Unikāls koncepts MASTERLINE 8 sistēmas ļauj apvienot dažādus atvēršanas veidiem, dizainu un dažādu līmeņu siltumizolācijai, nodrošinot maksimālu elastību arhitektiem, investoriem un mājas īpašniekiem. Dažādie dizaina elementi, katrs ar savu izskatu, padara MasterLine 8 līniju par universālu izmantošanai jebkurā arhitektūras stilā.

Reynaers CP 155

Kvalitāte un izolācija

Concept Patio ® 155 ir pirmās klases siltumizolēto slīdošo un bīdāmo durvju sistēma. Tas ir paredzēts, lai radītu lielākās stiklotās virsmas, ņemot vērā paaugstinātu komfortu. Sistēma ir pilnībā savietojama ar CS 86 sistēmas dizainparaugiem.

CP15 sistēma pastāv versijā “superisolation” (iegūst beigu “-HI”). Pateicoties uzlabotajai siltumizolācijai, sistēma atbilst energoefektīvu ēku prasībām. Šīs vienvirziena durvju variants saņēma Šveices sertifikātu par enerģijas absorbējošiem Minergie ® materiāliem.

CP 155 piedāvā dažādas atvēršanas opcijas, un zemā sliekšņa opcija ļauj uzlabot piekļuvi ēkai. Automātiskās piedziņas uzstādīšana atvēršanai nodrošinās maksimālu ērtības. Pacelšanas un bīdāmās sistēmas paredz ārkārtīgi lielu izmēru durvis, kuru svars ir viens lapas, līdz 400 kg. CP 155 atbilst 2. klases aizsardzībai pret hakeru, kas norāda uz risinājuma drošību un uzticamību.

Reynaers CW 50

Neierobežota radošuma brīvība un maksimāla pārredzamība

Aizkaru siena 50 ir fasādes un lūku fasādes sistēma, kas neierobežo arhitekta radošumu un maksimizē ēku dienasgaismai. Sistēma CW 50 – plašu risinājumu par dažādām prasībām un mērķiem: antipirēnu, ar uzlabotu siltumizolāciju tērauda – ar uzlabotu nestspēju, uz jumta logiem un atvēršanas veidu (slēpta, top, paralēli izbīdama, utt …). Sistēma ietver trīs veidu strukturālā stiklojuma, stiklojums kad aizdara ar konstrukciju hermētiķi vai iekšējiem iespīlēšanas profiliem, veidojot visa stikla ārējo virsmu fasādes. CW 50-SL vai plānā līnijā ir plānas iekšējās daļas (15 mm, nevis 50 mm). CW-HL vai 50 horizontālām līnijām tiek izmantots dekoratīvu ārējo profilu formā konuss, kas var izstiept ēku augstuma vai garumā. Sistēma ir izstrādāta, lai instalētu triple-pakete, kas padara to piemērotu enerģijas pasīvām mājām.

Reynaers CW 86

Augsts uzstādīšanas ātrums

Aizskaru siena 86 ir siltumizolēta fasādes sistēma ar uzlabotu siltuma veiktspēju. Pirmkārt, materiāls tiek izmantots daudzstāvu ēku celtniecībai. Šādos projektos uzstādīšanas ātrums vietnē ir ļoti svarīgs. Tāpēc, CW 86 piedāvā risinājumu, kurā elementi no stikla un alumīnija savāc iepriekš darbnīcā, tiek piegādāti samontēti uz vietas, kur uzstādīti izmantojot parasto stiprinājumi. Tādējādi fasāde, tāpat kā paneļu mājas gadījumā, tiek būvēta ļoti ātri. Sistēma CW 86 nodrošina divas stiklojuma iespējas: kasete (CG), kad stikls tiek fiksēts ar stiklojuma lodītēm; un strukturālo (SG) ar stikla konstrukciju hermētiķa līmi. Pēdējais variants piedāvā vienotu stikla virsmu. Siltumtehniskie parametri atkarībā no prasībām un mērķiem var būt atšķirīgi. Speciālie drenāžas šķīdumi, piemēram, kaskādes drenāžas mitrums, palielina gaisa un ūdensizturīgo fasādes īpašības. Tas atkal apstiprina iespēju izmantot sistēmu ekstremālos apstākļos, piemēram, vējainā piekrastē un lielos augstumos. Logi, durvis un saules Reynaers sistēmas var viegli integrēt fasādes CW 86. Turklāt, top un sānu logiem parallels jauna dizaina sistēmā, kas izveidota ar automātisko atvēršanas diskus, kas būtiski paplašina iespējas jūsu fasādes.